گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
آموزش های فتوشاپ سایت گرافیشا
ویرایش هنری تصویر
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
سفارش طراحی لوگو
سفارش طراحی سایت
دسته های وب سایت
آموزش طراحی لوگو
برچسب‌ها
آموزش ابزار فتوشاپ cs6 آموزش ابزارها در فتوشاپ آموزش ابزار ها در فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ آموزش ابزار های فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cs6 آموزش ابزارهای فتوشاپ cs6 آموزش فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ cs5 آموزش فیلترهای فتوشاپ cs6 آموزش نرم افزار فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزارهای فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزار های فتوشاپ ابزار فتوشاپ ابزار ها در فتوشاپ ابزارها در فتوشاپ ابزارهای فتوشاپ ابزار های فتوشاپ cs6 ابزارهای فتوشاپ cs6 انواع ابزارهای فتوشاپ انواع ابزار های فتوشاپ انواع فیلترهای فتوشاپ ترفندهای فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ 2015 فتوشاپ مرجع ابزارهای فتوشاپ مرجع ابزار های فتوشاپ معرفی ابزار های فتوشاپ معرفی ابزارهای فتوشاپ نرم افزار فتوشاپ پنل layers پنل layers در فتوشاپ پنل layers فتوشاپ چطور با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چطور با ابزار های فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزار های فتوشاپ کار کنیم کار کردن با ابزار ها در فتوشاپ کار کردن با ابزارها در فتوشاپ کار کردن با ابزار های فتوشاپ کار کردن با ابزارهای فتوشاپ

فیلتر despeckle در فتوشاپ ، کل تصویر را در نظر می گیرد و پیکسل های تصویر را لکه لکه کرده و سپس کمی آن ها را جابه جا می کند تا یک تصویر صاف تر ایجاد شود. فیلتر despeckle در گروه فیلتر های noise قرار دارد. از فیلترهای دیگر این گروه، می توان فیلتر add noise، فیلتر reduce noise، فیلتر median و فیلتر dust & scratches را نام برد.

اعمال فیلتر despeckle در فتوشاپ

  1. ابتدا در پنل layers، لایه ی مورد نظر را انتخاب می کنیم.
  2. سپس از filter->noise->despeckle را انتخاب می کنیم.

نکته: اگر بعد از اعمال این فیلتر، از نتایج راضی نبودیم، به هر تعداد دلخواه می توانیم آن را دوباره اضافه کنیم.

استفاده از این فیلتر، زیاد انتخاب مناسبی نیست چرا که فتوشاپ به صورت اتوماتیک کارها را انجام می دهد و ما کنترلی بر روی فیلتر نداریم. به عبارت دیگر، نمی توانیم آن را به صورت smart filter اعمال کنیم.

نکته: با وجود فیلترهایی مثل add noise که از filter->noise->add noise می توانیم به آن دسترسی داشته باشیم و می توانیم آن را بر روی smart object ها نیز اعمال کنیم، (یعنی به صورت یک smart filter)؛ کمتر پیش می آید که از فیلتر despeckle در فتوشاپ استفاده کنیم؛ اما ارزش امتحان کردن را دارد.

 

مثالی از اعمال فیلتر despeckle در فتوشاپ به صورت زیر است:

آموزش فیلتر despeckle در فتوشاپ

آموزش کامل Effect  ها، Adjustment  ها، پنل ها، ابزار و فیلتر های فتوشاپ در گرافیشا.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین آموزش های فتوشاپ