گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
آموزش های فتوشاپ سایت گرافیشا
ویرایش هنری تصویر
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
سفارش طراحی لوگو
سفارش طراحی سایت
دسته های وب سایت
آموزش طراحی لوگو
برچسب‌ها
آموزش ابزار فتوشاپ cs6 آموزش ابزارها در فتوشاپ آموزش ابزار ها در فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ آموزش ابزار های فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cs6 آموزش ابزارهای فتوشاپ cs6 آموزش فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ cs5 آموزش فیلترهای فتوشاپ cs6 آموزش نرم افزار فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزارهای فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزار های فتوشاپ ابزار فتوشاپ ابزار ها در فتوشاپ ابزارها در فتوشاپ ابزارهای فتوشاپ ابزار های فتوشاپ cs6 ابزارهای فتوشاپ cs6 انواع ابزارهای فتوشاپ انواع ابزار های فتوشاپ انواع فیلترهای فتوشاپ ترفندهای فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ 2015 فتوشاپ مرجع ابزارهای فتوشاپ مرجع ابزار های فتوشاپ معرفی ابزار های فتوشاپ معرفی ابزارهای فتوشاپ نرم افزار فتوشاپ پنل layers پنل layers در فتوشاپ پنل layers فتوشاپ چطور با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چطور با ابزار های فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزار های فتوشاپ کار کنیم کار کردن با ابزار ها در فتوشاپ کار کردن با ابزارها در فتوشاپ کار کردن با ابزار های فتوشاپ کار کردن با ابزارهای فتوشاپ

با استفاده از پنل history در فتوشاپ ، می توانیم لیست تمام اعمالی که در فتوشاپ تا به این لحظه انجام داده ایم را ببینیم. در این آموزش گرافیشا، روش استفاده از این پنل را می آموزیم.

باز کردن پنل history در فتوشاپ

اگر پنل history نمایان نیست، از Window->history را انتخاب کنیم، تا این پنل نمایان شود.

استفاده از پنل history در فتوشاپ

در فتوشاپ اگر کاری انجام داده ایم و حال می خواهیم آن را به حالت اول برگردانیم، کافی است کلید ctrl+z را بزنیم. اگر می خواهیم بیشتر از یک مرحله به عقب برگردیم، باید کلید های ctrl+alt+z را بزنیم. حال ممکن است که تعداد کارهایی که بر روی عکس انجام داده ایم زیاد باشند و بخواهیم خیلی سریع به عقب برگردیم. در این موارد است که پنل history فتوشاپ کاربرد دارد؛ هر عملی که بر روی عکس انجام داده ایم در این پنل مشخص است و کافی است بر روی آن کلیک کنیم تا به آن حالت برگردیم.

ساختن snapshot با استفاده از پنل history در فتوشاپ<a href='http://www.grafisha.com/2017/07/%d9%be%d9%86%d9%84-history-%d8%af%d8%b1-%d9%81%d8%aa%d9%88%d8%b4%d8%a7%d9%be-history-panel/' target='_blank' >آموزش <a href='http://www.grafisha.com/2017/07/%d9%be%d9%86%d9%84-history-%d8%af%d8%b1-%d9%81%d8%aa%d9%88%d8%b4%d8%a7%d9%be-history-panel/' target='_blank' ><a href='http://www.grafisha.com/2017/07/%d9%be%d9%86%d9%84-history-%d8%af%d8%b1-%d9%81%d8%aa%d9%88%d8%b4%d8%a7%d9%be-history-panel/' target='_blank' >پنل history</a> در فتوشاپ</a></a> - گرافیشا

حال فرض کنیم که تغییرات بر روی عکس انجام داده ایم و مطمئن هستیم که از این تغییرات راضی هستیم، اما می خواهیم تغییرات دیگری ایجاد کنیم که ممکن است نیاز به برگشن زیاد داشته باشند. در این حالت، کافی است بر روی آیکون به شکل دوربین در پایین پنل کلیک کنیم تا یک snapshot از تصویر و تمام تغییراتی که بر روی آن اعمال کرده ایم بسازد. و در صورتی که تغییرات بیشتری بر روی عکس ایجاد کرده ایم، و حال می خواهیم به حالت اول برگردیم، کافی است که بر روی این snapshot کلیک کنیم.

حذف snapshot های ساخته شده

می توانیم با استفاده از آیکون سطل زباله، snapshotهایی که ایجاد کرده ایم را حذف کنیم.

 

داشتن یک پنل history منظم

همچنین اگر به نقطه ای رسیده ایم که مطمئن هستیم که از تغییرات اعمال شده راضی هستیم و می خواهیم که پنل history منظمی داشته باشیم، بر روی آیکون create new document from current state کلیک می کنیم تا عکس و تمام تغییرات اعمال شده بر روی آن را به یک سند تبدیل کند. دقت کنیم که وقتی این کار را می کنیم، دیگر راه برگشتی نیست.

 

آموزش مقدماتی، پیشرفته و ترفندهای فتوشاپ، در گرافیشا.

One Response to پنل history در فتوشاپ – History Panel

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین آموزش های فتوشاپ