گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
آموزش های فتوشاپ سایت گرافیشا
ویرایش هنری تصویر
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
سفارش طراحی لوگو
سفارش طراحی سایت
دسته های وب سایت
آموزش طراحی لوگو
برچسب‌ها
آموزش ابزار فتوشاپ cs6 آموزش ابزارها در فتوشاپ آموزش ابزار ها در فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ آموزش ابزار های فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cs6 آموزش ابزارهای فتوشاپ cs6 آموزش فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ cs5 آموزش فیلترهای فتوشاپ cs6 آموزش نرم افزار فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزارهای فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزار های فتوشاپ ابزار فتوشاپ ابزار ها در فتوشاپ ابزارها در فتوشاپ ابزارهای فتوشاپ ابزار های فتوشاپ cs6 ابزارهای فتوشاپ cs6 انواع ابزارهای فتوشاپ انواع ابزار های فتوشاپ انواع فیلترهای فتوشاپ ترفندهای فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ 2015 فتوشاپ مرجع ابزارهای فتوشاپ مرجع ابزار های فتوشاپ معرفی ابزار های فتوشاپ معرفی ابزارهای فتوشاپ نرم افزار فتوشاپ پنل layers پنل layers در فتوشاپ پنل layers فتوشاپ چطور با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چطور با ابزار های فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزار های فتوشاپ کار کنیم کار کردن با ابزار ها در فتوشاپ کار کردن با ابزارها در فتوشاپ کار کردن با ابزار های فتوشاپ کار کردن با ابزارهای فتوشاپ

ابزار hand tool در فتوشاپ برای تغییر زاویه ی دید کاربرد دارد. در این آموزش گرافیشا، با مراحل استفاده از ابزار hand tool و آپشن های این ابزار آشنا می شویم.ابزار hand tool

 

مراحل استفاده از ابزار hand tool در فتوشاپآموزش ابزار hand tool

  1. از نوار ابزار، ابزار hand tool را انتخاب می کنیم. (میانبر h)
  2. در صفحه، drag and drop می کنیم.
  3. دقت کنیم که به منظور اینکه این ابزار به درستی کار کند، قبل از استفاده از این ابزار، باید بیشتر از اندازه ی تصویر، بزرگ نمایی کرده باشیم.

نکته: اگر در حال استفاده از یک ابزار دیگر هستیم، با گرفتن کلید space و درگ و دراپ با استفاده از کلیک می توانیم از ابزار hand tool استفاده کنیم.

در هنگام استفاده از ابزار hand tool، متوجه می شویم که زاویه ی دید، به نرمی به نقطه ی مورد نظر تغییر می یابد. برای جلوگیر از این حالت، Edit->Preferences->General را انتخاب می کنیم. سپس از پنجره ی باز شده، تیک گزینه ی Enable Flick Panning را برمی داریم.

 

بررسی نوار آپشن ابزار hand tool در فتوشاپ

آموزش ابزار hand tool در فتوشاپ

  1. scroll all windows: اگر این گزینه فعال باشد، تغییراتی که اعمال می کنیم، نه فقط سند فعلی، بلکه همه ی تب های باز شده، را تغییر می دهد.
  2. Actual pixels: با کلیک بر روی این دکمه، به بزرگ نمایی 100 درصد می رسیم. یا می توانیم کلیدهای ctrl+1 را فشار دهیم.
  3. Fit Screen: با کلیک بر روی این دکمه، به بزرگ نمایی که تمام تصویر را نشان دهد، برسیم. یا می توانیم کلیدهای ctrl+0 را فشار دهیم.
  4. Fill Screen: با کلیک بر روی این دکمه، به اندازه ای که تصویر تمام تصویر را بپوشاند، بزرگ نمایی می کنیم.
  5. Print Size: با کلیک بر روی این دکمه، تصویر به بزرگ نمایی که در هنگام پرینت می بینیم، می رسد.

 

آموزش مقدماتی، پیشرفته و ترفند های فتوشاپ، در گرافیشا.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین آموزش های فتوشاپ