گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
آموزش های فتوشاپ سایت گرافیشا
ویرایش هنری تصویر
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
سفارش طراحی لوگو
سفارش طراحی سایت
دسته های وب سایت
آموزش طراحی لوگو
برچسب‌ها
آموزش ابزار فتوشاپ cs6 آموزش ابزارها در فتوشاپ آموزش ابزار ها در فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ آموزش ابزار های فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cs6 آموزش ابزارهای فتوشاپ cs6 آموزش فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ cs5 آموزش فیلترهای فتوشاپ cs6 آموزش نرم افزار فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزارهای فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزار های فتوشاپ ابزار فتوشاپ ابزار ها در فتوشاپ ابزارها در فتوشاپ ابزارهای فتوشاپ ابزار های فتوشاپ cs6 ابزارهای فتوشاپ cs6 انواع ابزارهای فتوشاپ انواع ابزار های فتوشاپ انواع فیلترهای فتوشاپ ترفندهای فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ 2015 فتوشاپ مرجع ابزارهای فتوشاپ مرجع ابزار های فتوشاپ معرفی ابزار های فتوشاپ معرفی ابزارهای فتوشاپ نرم افزار فتوشاپ پنل layers پنل layers در فتوشاپ پنل layers فتوشاپ چطور با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چطور با ابزار های فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزار های فتوشاپ کار کنیم کار کردن با ابزار ها در فتوشاپ کار کردن با ابزارها در فتوشاپ کار کردن با ابزار های فتوشاپ کار کردن با ابزارهای فتوشاپ

برای اضافه کردن style جدید در فتوشاپ به پنل styles، در پنل layers، یک لایه را انتخاب می کنیم. سپس بر روی آیکون fx در پایین پنل کلیک می کنیم و یکی از انواع effect های موجود را انتخاب می کنیم. در سمت چپ پنجره ی باز شده، به هر تعداد effect که مایل بودیم را با فعال کردن تیک کنار نام effect، اضافه می کنیم. همچنین در سمت راست نیز می توانیم تنظیمات مربوط به effect انتخاب شده را ببینیم.

وقتی که همه ی effect هایی که مایلیم در یک style جای گیرند را تنظیم کردیم، در بالا سمت چپ، بر روی styles، کلیک می کنیم.

سپس از سمت راست، بر روی دکمه ی new style کلیک می کنیم و نام style را وارد می کنیم. و ok می کنیم. حال بر روی Window->styles کلیک می کنیم تا پنل styles نمایان شود. می توانیم یک عکس دیگر انتخاب کنیم و بر روی style ای که تازه ساخته ایم، کلیک کنیم، تا تمام effect های موجود در این style، بر روی این عکس نیز اعمال شوند.

اضافه کردن style جدید در فتوشاپ

آموزش مقدماتی، پیشرفته و ترفند های فتوشاپ، در گرافیشا.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین آموزش های فتوشاپ