گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
آموزش های فتوشاپ سایت گرافیشا
ویرایش هنری تصویر
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
سفارش طراحی لوگو
سفارش طراحی سایت
دسته های وب سایت
آموزش طراحی لوگو
برچسب‌ها
آموزش ابزار فتوشاپ cs6 آموزش ابزارها در فتوشاپ آموزش ابزار ها در فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ آموزش ابزار های فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cs6 آموزش ابزارهای فتوشاپ cs6 آموزش فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ cs5 آموزش فیلترهای فتوشاپ cs6 آموزش نرم افزار فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزارهای فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزار های فتوشاپ ابزار فتوشاپ ابزار ها در فتوشاپ ابزارها در فتوشاپ ابزارهای فتوشاپ ابزار های فتوشاپ cs6 ابزارهای فتوشاپ cs6 انواع ابزارهای فتوشاپ انواع ابزار های فتوشاپ انواع فیلترهای فتوشاپ ترفندهای فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ 2015 فتوشاپ مرجع ابزارهای فتوشاپ مرجع ابزار های فتوشاپ معرفی ابزار های فتوشاپ معرفی ابزارهای فتوشاپ نرم افزار فتوشاپ پنل layers پنل layers در فتوشاپ پنل layers فتوشاپ چطور با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چطور با ابزار های فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزار های فتوشاپ کار کنیم کار کردن با ابزار ها در فتوشاپ کار کردن با ابزارها در فتوشاپ کار کردن با ابزار های فتوشاپ کار کردن با ابزارهای فتوشاپ

در این آموزش فتوشاپ گرافیشا، با ترفند گسترش اشیا در فتوشاپ آشنا می شویم. منظور از گسترش اشیا در فتوشاپ ، کپی کردن از قسمتی از تصویر و paste کردن قسمت کپی شده در قسمت های دیگر تصویر است، به گونه ای که تقریبا کار انجام شده به چشم نیاید و مشخص نباشد که در اصل تصویر تغییر ایجاد شده است.

 

برای گسترش اشیا در فتوشاپ ، مراحل زیر را طی می کنیم

  1. یک عکس در فتوشاپ باز می کنیم.
  2. با استفاده از ابزار rectangular marquee tool، یا هر کدام از ابزار انتخاب دیگر، قسمت هایی از آن که می خواهیم گسترش دهیم را انتخاب می کنیم.
  3. حال ابزار content-aware move tool را انتخاب کنیم. (برای انتخاب آن، کافی است بر روی ابزار healing brush tool، کلیک کرده و کلیک را نگه داریم. سپس ابزار content-aware move tool را انتخاب کنیم.)
  4. حال از نوار آپشن مربوط به این ابزار، مود را بر روی extend قرار می دهیم.
  5. سپس بر روی قسمت انتخاب شده از عکس، کلیک کرده، کلیک را پایین نگه داشته و در جایی دیگر ول می کنیم تا آن قسمت گسترش پیدا کند.
  6. اگر ظاهر شکل، آن طور که می خواهید، نیست، کافی است از نوار آپشن، adaption را بر روی مقادیر متفاوت قرار دهید تا ببینید که کدام را بیشتر می پسندید.

کلا 5 مقدار برای آن وجود دارد. اگر مقدار آن را بر روی very strict قرار دهیم، فتوشاپ کمترین دخالت را دارد و اگر بر روی very loose قرار دهیم، بیشترین دخالت را. منظور از بیشترین دخالت این است که فتوشاپ سعی می کند تا پیکسل های اطراف قسمت انتخاب شده را بررسی کرده و جای قسمت جابه جا شده را پیکسل هایی مشابه آن پیکسل ها پر کند.

مثالی از استفاده از ترفند گسترش اشیا در فتوشاپ به صورت زیر است:

ترفند گسترش اشیا در فتوشاپ

آموزش مقدماتی، پیشرفته و ترفند های فتوشاپ، در گرافیشا.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین آموزش های فتوشاپ