گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
آموزش های فتوشاپ سایت گرافیشا
ویرایش هنری تصویر
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
سفارش طراحی لوگو
سفارش طراحی سایت
دسته های وب سایت
آموزش طراحی لوگو
برچسب‌ها
آموزش ابزار فتوشاپ cs6 آموزش ابزارها در فتوشاپ آموزش ابزار ها در فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ آموزش ابزار های فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cs6 آموزش ابزارهای فتوشاپ cs6 آموزش فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ cs5 آموزش فیلترهای فتوشاپ cs6 آموزش نرم افزار فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزارهای فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزار های فتوشاپ ابزار فتوشاپ ابزار ها در فتوشاپ ابزارها در فتوشاپ ابزارهای فتوشاپ ابزار های فتوشاپ cs6 ابزارهای فتوشاپ cs6 انواع ابزارهای فتوشاپ انواع ابزار های فتوشاپ انواع فیلترهای فتوشاپ ترفندهای فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ 2015 فتوشاپ مرجع ابزارهای فتوشاپ مرجع ابزار های فتوشاپ معرفی ابزار های فتوشاپ معرفی ابزارهای فتوشاپ نرم افزار فتوشاپ پنل layers پنل layers در فتوشاپ پنل layers فتوشاپ چطور با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چطور با ابزار های فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزار های فتوشاپ کار کنیم کار کردن با ابزار ها در فتوشاپ کار کردن با ابزارها در فتوشاپ کار کردن با ابزار های فتوشاپ کار کردن با ابزارهای فتوشاپ

در این آموزش فتوشاپ گرافیشا، با روش های مستقیم کردن تصویر در فتوشاپ ، آشنا می شویم.

روش های مستقیم کردن تصویر در فتوشاپ به قرار زیر اند:

  1. استفاده از ابزار Crop tool: این ابزار را انتخاب می کنیم و سپس از آپشن ها مربوط به ابزار، گزینه ی straighten را انتخاب می کنیم و در یک قسمت عکس کلیک کرده و در جایی دیگر رها می کنیم. تاعکس مستقیم شود. سپس دکمه ی enter را بزنید تا عملیات انجام شود.
  2. استفاده از ابزار crop tool: این ابزار را انتخاب کنید. به صورت خودکار، دور کل عکس انتخاب می شود. حال اشاره گر موس را در بیرون عکس نزدیک یکی از گوشه ها قرار دهید تا علامت چرخاندن عکس را ببینید. کلیک کرده، کلیک را نگه دارید و موس را تکان دهید تا به زاویه ی دلخواه برسید.
  3. استفاده از ruler tool: بر روی eyedropper tool کلیک را نگه دارید. سپس ابزار ruler tool را انتخاب کنید. در یک قسمت عکس کلیک کرده و در اندکی سمت راست رها کنید. سپس از قسمت آپشن های مربوط به این ابزار، گزینه ی straighten layer را انتخاب کنید.

استفاده از ruler tool در مقابل crop tool:

  1. crop tool به صورت خودکار، علاوه بر این که عکس را مستقیم می کند، عمل crop را نیز انجام می دهد. در حالی که برای ruler tool خودمان باید بعد از مستقیم شده عکس، عمل crop را انجام دهیم.
  2. با استفاده از ruler tool می توانیم از ابزار اندازه گیری استفاده کنیم. در حالی که در crop tool نمی توانیم.

 

آموزش مقدماتی، پیشرفته و ترفند های فتوشاپ، در گرافیشا.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین آموزش های فتوشاپ