گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
آموزش های فتوشاپ سایت گرافیشا
ویرایش هنری تصویر
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
سفارش طراحی لوگو
سفارش طراحی سایت
دسته های وب سایت
آموزش طراحی لوگو
برچسب‌ها
آموزش ابزار فتوشاپ cs6 آموزش ابزارها در فتوشاپ آموزش ابزار ها در فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ آموزش ابزار های فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cs6 آموزش ابزارهای فتوشاپ cs6 آموزش فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ cs5 آموزش فیلترهای فتوشاپ cs6 آموزش نرم افزار فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزارهای فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزار های فتوشاپ ابزار فتوشاپ ابزار ها در فتوشاپ ابزارها در فتوشاپ ابزارهای فتوشاپ ابزار های فتوشاپ cs6 ابزارهای فتوشاپ cs6 انواع ابزارهای فتوشاپ انواع ابزار های فتوشاپ انواع فیلترهای فتوشاپ ترفندهای فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ 2015 فتوشاپ مرجع ابزارهای فتوشاپ مرجع ابزار های فتوشاپ معرفی ابزار های فتوشاپ معرفی ابزارهای فتوشاپ نرم افزار فتوشاپ پنل layers پنل layers در فتوشاپ پنل layers فتوشاپ چطور با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چطور با ابزار های فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزار های فتوشاپ کار کنیم کار کردن با ابزار ها در فتوشاپ کار کردن با ابزارها در فتوشاپ کار کردن با ابزار های فتوشاپ کار کردن با ابزارهای فتوشاپ

فتوشاپ می تواند به طور اتوماتیک، رنگ بندی عکس ها را تنظیم کند. در این آموزش گرافیشا با تنظیم اتوماتیک رنگ بندی تصاویر در فتوشاپ آشنا می شویم.

تنظیم اتوماتیک رنگ بندی تصاویر در فتوشاپ

از منوی Image، می توانیم گزینه های auto tone ، auto contrast و auto color را انتخاب کنیم. اما همان طور که در آموزش های قبلی هم بررسی شد، اگر از منوی Image تغییری بر روی عکس اعمال کنیم، دیگر نمی توانیم آن را در آینده به حالت اول برگردانیم. برای همین هم از پنل adjustments استفاده می کنیم.

برای این کار، adjustment از نوع curves را در بالای لایه ای که می خواهیم رنگ بندی برای آن تنظیم شود را اضافه می کنیم. سپس می توانیم بر روی گزینه ی auto کلیک کنیم تا به طور اتوماتیک رنگ بندی عکس تنظیم شود.

برای اینکه به تنظیمات بیشتری مثل آنچه که در منوی Image داشتیم، دسترسی داشته باشیم، کلید alt را می گیریم سپس بر روی گزینه ی auto کلیک می کنیم.

تنظیم اتوماتیک رنگ بندی تصاویر در فتوشاپ

بسته به نوع عکس و سلیقه ی شخصی می توانیم یکی از 4 الگوریتم را انتخاب کنیم. برای بعضی از آن ها می توانیم تیک گزینه ی snap neutral midtones را نیز بزنیم تا عکس طبیعی تر به نظر برسد.

تنظیم اتوماتیک رنگ بندی تصاویر در فتوشاپ

 

آموزش مقدماتی، پیشرفته و ترفند های فتوشاپ، در گرافیشا.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین آموزش های فتوشاپ