گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
آموزش های فتوشاپ سایت گرافیشا
ویرایش هنری تصویر
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
سفارش طراحی لوگو
سفارش طراحی سایت
دسته های وب سایت
آموزش طراحی لوگو
برچسب‌ها
آموزش ابزار فتوشاپ cs6 آموزش ابزارها در فتوشاپ آموزش ابزار ها در فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ آموزش ابزار های فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cs6 آموزش ابزارهای فتوشاپ cs6 آموزش فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ cs5 آموزش فیلترهای فتوشاپ cs6 آموزش نرم افزار فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزارهای فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزار های فتوشاپ ابزار فتوشاپ ابزار ها در فتوشاپ ابزارها در فتوشاپ ابزارهای فتوشاپ ابزار های فتوشاپ cs6 ابزارهای فتوشاپ cs6 انواع ابزارهای فتوشاپ انواع ابزار های فتوشاپ انواع فیلترهای فتوشاپ ترفندهای فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ 2015 فتوشاپ مرجع ابزارهای فتوشاپ مرجع ابزار های فتوشاپ معرفی ابزار های فتوشاپ معرفی ابزارهای فتوشاپ نرم افزار فتوشاپ پنل layers پنل layers در فتوشاپ پنل layers فتوشاپ چطور با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چطور با ابزار های فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزار های فتوشاپ کار کنیم کار کردن با ابزار ها در فتوشاپ کار کردن با ابزارها در فتوشاپ کار کردن با ابزار های فتوشاپ کار کردن با ابزارهای فتوشاپ

انواع adjustment هایی را که از پنل adjustments انتخاب کنیم. در پنل properties باز خواهد شد. در بالای این پنل، یک منوی باز شونده به نام preset وجود دارد. در این آموزش با روش ذخیره و بارگذاری با استفاده از منوی بازشونده preset در پنل properties آشنا می شویم.

معمولا در ابتدای کار، preset بر روی default قرار دارد. می توانیم انواع دیگر preset را نیز انتخاب کنیم. شخص طراح فتوشاپ، رنگ بندی ها و تنظیماتی را انجام داده سپس آن ها را به عنوان یک preset با نام دلخواه ذخیره کرده است. شما نیز اگر رنگ بندی مناسب یا تنظیماتی اعمال کرده انجام  داده اید که می خواهید از آن در آینده دوباره استفاده کنید، می توانید preset مخصوص به خودتان را بسازید.

ساختن و ذخیره ی preset در فتوشاپ

برای اینکار، ابتدا هر تغییری که مایلید به عنوان preset ذخیره کنید را در adjustment مورد نظر ایجاد کنید. سپس در گوشه ی بالا سمت راست پنل، بر روی آیکون تنظیمات کلیک کرده و گزینه ی save … preset را بزنید. که … بیانگر نام adjustment است. سپس در پنجره ی باز شده، محل ذخیره سازی آن را تنظیم کنید.

منوی بازشونده preset در پنل های adjustment

بارگذاری preset های ذخیره شده

همچنین با استفاده از گزینه ی load preset نیز می توانیم به آدرسی که preset را ذخیره کرده برویم و آن را load کنیم. سپس می توانیم با استفاده از ویژگی preset که بر روی default قرار دارد، آن را اعمال کنیم.

آموزش مقدماتی، پیشرفته و ترفند های فتوشاپ، در گرافیشا.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین آموزش های فتوشاپ