گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
آموزش های فتوشاپ سایت گرافیشا
ویرایش هنری تصویر
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
سفارش طراحی لوگو
سفارش طراحی سایت
دسته های وب سایت
آموزش طراحی لوگو
برچسب‌ها
آموزش ابزار فتوشاپ cs6 آموزش ابزارها در فتوشاپ آموزش ابزار ها در فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ آموزش ابزار های فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cs6 آموزش ابزارهای فتوشاپ cs6 آموزش فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ cs5 آموزش فیلترهای فتوشاپ cs6 آموزش نرم افزار فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزارهای فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزار های فتوشاپ ابزار فتوشاپ ابزار ها در فتوشاپ ابزارها در فتوشاپ ابزارهای فتوشاپ ابزار های فتوشاپ cs6 ابزارهای فتوشاپ cs6 انواع ابزارهای فتوشاپ انواع ابزار های فتوشاپ انواع فیلترهای فتوشاپ ترفندهای فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ 2015 فتوشاپ مرجع ابزارهای فتوشاپ مرجع ابزار های فتوشاپ معرفی ابزار های فتوشاپ معرفی ابزارهای فتوشاپ نرم افزار فتوشاپ پنل layers پنل layers در فتوشاپ پنل layers فتوشاپ چطور با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چطور با ابزار های فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزار های فتوشاپ کار کنیم کار کردن با ابزار ها در فتوشاپ کار کردن با ابزارها در فتوشاپ کار کردن با ابزار های فتوشاپ کار کردن با ابزارهای فتوشاپ

gr-web-4

طراحی وب سایت

طراحی وبسایت های پویا و ایستا برای اشخاص و شرکت ها با طراحی های منحصر به فرد و زمان بسیار کم از خدمات گرافیشا می باشد. برای آگاهی بیشتر و ثبت سفارش به بخش طراحی وبسایت وارد شوید.

بخش طراحی وبسایت

gr-cat-6

طراحی کاتالوگ و بروشور

طراحی انواع بروشور و کاتالوگ های خلاقانه و با کیفیت بالا در زمان کم و با تعرفه های مناسب از ویژگی های محصولات ماست. برای مشاهده نمونه کار و اطلاعات بیشتر به بخش طراحی کاتالوگ وارد شوید.

بخش طراحی کاتالوگ

gr-logo-1

طراحی لوگو

طراحی لوگو ها منحصر به فرد و متناسب با نام و فعالیت های شرکت شما در زمان کم و با تعرفه های مناسب است و شما امکان شخصی سازی در صورت درخواست را دارید.

بخش طراحی لوگو

طراحی بنر و پوستر

طراحی بنر های GIF و فلش در رنگ بندی های متنوع و با کیفیت بالا و تعرفه های مناسب. برای آگاهی بیشتر ، مشاهده نمونه کار و ثبت سفارش می توانید به بخش طراحی بنر مراجعه فرمایید.

ویژگی های محصولات گرافیکی گرافیشا

  • رعایت اصول روانشناسی و رفتاری
  • کیفیت محصولات
  • تطابق با نیاز مشتری
  • ارایه بسیار سریع سفارشات
  • استاندارد های گرافیک
  • خلاقیت و نوآوری

طبقه بندی و کیفیت طراحی وبسایت های گرافیشا

طراحی صفحات وب در وبسایت گرافیکی گرافیشا در چهار دسته صورت می گیرد که در تمامی این بسته ها مشتری حق انتخاب و شخصی سلزی سفارش را دارد. طراحی وبسایت ایستا مخصوص صفحات دائمی برای معرفی شرکت یا محصولات شرکت مناسب است. در صورتی که قصد تغییر دائمی وبسایت یا قصد افزودن اخبار دائمی و افزودن بخش های نظردهی و مدیریت کاربران مد نظر باشد بهتر است بسته دوم یعنی بسته استاندارد وردپرس و جوملا انتخاب شوند. طراحی وبسایت وردپرس و جوملا سفارشی شده و متناسب با نیاز های افراد و شرکت ها خواهد بود. تمامی امکانات لازم برای یک وبسایت شخصی موفق یا صفحه اخبار موفق در بسته دوم وجود دارد. طراحی وب سایت های گرافیکی برتر در صورتی است که شما نیاز به یک وبسایت کاملا منحصر به فرد و متمایز داشته باشید. طراحی این وبسایت ها زمان بیشتری می برد اما از زیبایی و کیفیت منحصر به فردی برخوردارند. همچنین در صورتی که شما قصد خرید وبسایت های مجهز و با دیتابیس های بزرگ و برنامه نویسی های پیچیده را داشته باشید می توانید بسته شماره 4 وبسایت گرافیکی گرافیشا را انتخاب کنید.

تعرفه و کیفیت سایر محصولات

سایر محصولات وبسایت شامل طراحی بنر ، کاتالوگ ، بروشور ، لوگو ، ادیت عکس و عکاسی حرفه ای علاوه بر کیفیت بالا دارای تعرفه های بسیار مناسب هستند. کاتالوگ های وبسایت گرافیشا با ترکیبی از تکنیک های مدرن گرافیکی و پارامتر های وکتور علاوه بر جلوه های زیبا در رنگبندی های متفاوتی ارایه می شوند تا نظر همه مخاطبیت را جلب کنند. برای طراحی لوگو نیز بسته به نیاز مشتری در سه طرح متفاوت خدمات گرافیشا ارائه می شوند.می توانید برای آگاهی بیشتر از منوی بالا به بخش های مربوطه مراجعه کنید.

انواع وبسایت

انواع محصولات گرافیکی

آخرین آموزش های فتوشاپ