گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
آموزش های فتوشاپ سایت گرافیشا
ویرایش هنری تصویر
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
سفارش طراحی لوگو
سفارش طراحی سایت
دسته های وب سایت
آموزش طراحی لوگو
برچسب‌ها
آموزش ابزار فتوشاپ cs6 آموزش ابزارها در فتوشاپ آموزش ابزار ها در فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ آموزش ابزار های فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cs6 آموزش ابزارهای فتوشاپ cs6 آموزش فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ cs5 آموزش فیلترهای فتوشاپ cs6 آموزش نرم افزار فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزارهای فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزار های فتوشاپ ابزار فتوشاپ ابزار ها در فتوشاپ ابزارها در فتوشاپ ابزارهای فتوشاپ ابزار های فتوشاپ cs6 ابزارهای فتوشاپ cs6 انواع ابزارهای فتوشاپ انواع ابزار های فتوشاپ انواع فیلترهای فتوشاپ ترفندهای فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ 2015 فتوشاپ مرجع ابزارهای فتوشاپ مرجع ابزار های فتوشاپ معرفی ابزار های فتوشاپ معرفی ابزارهای فتوشاپ نرم افزار فتوشاپ پنل layers پنل layers در فتوشاپ پنل layers فتوشاپ چطور با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چطور با ابزار های فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزار های فتوشاپ کار کنیم کار کردن با ابزار ها در فتوشاپ کار کردن با ابزارها در فتوشاپ کار کردن با ابزار های فتوشاپ کار کردن با ابزارهای فتوشاپ

آخرین مرحله از مراحل طراحی لوگو ، ارایه لوگو به مشتری به صورت مناسب است. ارایه لوگو به مشتری ، به این صورت است که: تعدادی یا همه ی لوگو های انتخاب شده را به صورت مناسب به مشتری ارایه می دهیم، نظرات او را درباره ی طرح اولیه به دست می آوریم، دوباره بر روی طرح کار می کنیم و دوباره به مشتری ارایه می دهیم.

ارایه لوگو به مشتری

مراحل ساختن یک presentation مناسب برای ارایه لوگو به مشتری

فرض کنیم که طرح لوگو را در illustrator ساخته ایم و حال می خواهیم در جهت ارایه لوگو به مشتری ، چند قدم برداریم. به صورت زیر عمل می کنیم.

  1. در illustrator، یک سند جدید می سازیم، و تعداد artboard ها را بر روی 5 قرار می دهیم.
  2. در صفحه ی اول، فایل لوگوی نهایی را قرار می دهیم. که می تواند کمی بزرگ تر از حالت معمولی باشد.
  3. در صفحه ی دوم، یک نسخه ی سیاه و سفید از لوگو می سازیم و قرار می دهیم.
  4. در صفحه ی سوم نیز 4 کپی از لوگوی نسخه ی سیاه و سفید قرار می دهیم. آن ها را در اندازه ها و مکان ها ی مناسب صفحه قرار می دهیم؛ سپس opacity آن ها را کم می کنیم. مثلا یکی را بر روی 25%، دیگری بر روی 50% ، سومی بر روی 75% و آخری را بر روی 100% قرار می دهیم.
  5. در صفحه ی چهارم، صفحه ی سوم را کپی کرده و قرار می دهیم. سپس پس زمینه ی آن را سیاه می کنیم تا ببینیم که لوگو ها در اندازه های مختلف بر روی پس زمینه ی سیاه به چه شکل در می آیند.
  6. در صفحه ی آخر، لوگوی نهایی که در صفحه ی اول ساخته ایم را دوباره قرار می دهیم و 6 کپی از آن می سازیم و به آن ها رنگ های مختلفی نسبت می دهیم. دقت کنیم که یکی از آن ها را بدون تغییر رنگ رها کنیم تا لوگوی اصلی با این لوگو ها قابل مقایسه باشد.
  7. در نهایت، همه ی صفحات را به صورت یک pdf، ذخیره می کنیم و به مشتری ارایه می دهیم. دقت کنیم که در پنجره ی save adobe pdf، تیک گزینه ی preserve illustrator editing capabilities را بر داریم.

نکته: البته بر اساس نوع طرحی که مشتری انتخاب کرده است، نحوه ی ارایه لوگو به مشتری می تواند متفاوت با بالا باشد. می تواند بعضی صفحات اضافه تر و بعضی صفحات را اصلا نداشته باشد.

مثال: در زیر یک pdf ساخته شده برای ارایه لوگو به مشتری وجود دارد:

ارایه لوگو به مشتری

همین الآن لوگوی خود را سفارش دهید:


سفارش لوگو

آخرین آموزش های فتوشاپ