با عرض پوزش، در حال حاضر از ارائه خدمات معذوریم.

گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
آموزش های فتوشاپ سایت گرافیشا
ویرایش هنری تصویر
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
سفارش طراحی لوگو
سفارش طراحی سایت
دسته های وب سایت
آموزش طراحی لوگو
برچسب‌ها
آموزش ابزار فتوشاپ cs6 آموزش ابزارها در فتوشاپ آموزش ابزار ها در فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ آموزش ابزار های فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cs6 آموزش ابزارهای فتوشاپ cs6 آموزش فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ cs5 آموزش فیلترهای فتوشاپ cs6 آموزش نرم افزار فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزارهای فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزار های فتوشاپ ابزار فتوشاپ ابزار ها در فتوشاپ ابزارها در فتوشاپ ابزارهای فتوشاپ ابزار های فتوشاپ cs6 ابزارهای فتوشاپ cs6 انواع ابزارهای فتوشاپ انواع ابزار های فتوشاپ انواع فیلترهای فتوشاپ ترفندهای فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ 2015 فتوشاپ مرجع ابزارهای فتوشاپ مرجع ابزار های فتوشاپ معرفی ابزار های فتوشاپ معرفی ابزارهای فتوشاپ نرم افزار فتوشاپ پنل layers پنل layers در فتوشاپ پنل layers فتوشاپ چطور با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چطور با ابزار های فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزار های فتوشاپ کار کنیم کار کردن با ابزار ها در فتوشاپ کار کردن با ابزارها در فتوشاپ کار کردن با ابزار های فتوشاپ کار کردن با ابزارهای فتوشاپ

در این مقاله، انواع لوگو ها را بررسی می کنیم تا شما بتوانید با آپشن های در دسترستان آشنا شوید. به طور کلی، انواع لوگو ها در 3 دسته جای می گیرند: لوگوی متنی، لوگوی سمبلی و لوگوی ترکیبی. در این آموزش، این 3 را بررسی می کنیم.

 

انواع لوگو ها عبارت اند از:

لوگوی متنی:

اشتباهی که معمولا در بحث لوگو ها صورت می گیرد، این است که فکر کنیم که یک لوگو حتما باید از عناصر طراحی مثل شکل ها طراحی شده باشد و نمی تواند که از متن ساخته شده باشد.

می توانیم با استفاده از تنها یک کلمه، یا شاید تنها یک حرف یا مخفف چند کلمه یک لوگوی بسیار جالب طراحی کنیم. زیبایی طراحی به این صورت، بستگی به استفاده ی درست از انواع فونت ها دارد. (ببینید: لوگو متنی: خوب یا بد)

مثالی از لوگو متنی به صورت زیر است:

انواع لوگو ها

لوگوی سمبلی:

سمبل ها جالب و به یاد ماندنی هستند. یک سمبل می تواند هر چیزی از یک برگ سبز تا یک حیوان خاص یا شکل های هندسی باشد. بیشتر سمبل ها در جهان شناخته شده هستند. در حالی که بسیاری از سمبل های جدید، نسخه ی تکامل یافته و ویرایش شده ی سمبل های قدیمی هستند؛ بسیاری از سمبل های جدید، از اول ساخته شده اند.

نکته ی مهم: مشکلی که در طراحی لوگوی سمبلی وجود دارد، این است که: ممکن است ما به عنوان طراح لوگو، نفر اولی نباشیم که طرح یک سمبل به ذهنمان می رسد و وقتی که لوگوی سمبلی را می سازیم، متوجه شویم که گروه دیگری قبلا آن را ساخته اند. (ببینید: لوگو سمبلی: خوب یا بد)

مثالی از لوگو سمبلی به صورت زیر است:

لوگو سمبلی

لوگوی ترکیبی:

نمونه ای از انواع لوگو ها که متن را با سمبل ها ترکیب می کند، لوگوی ترکیبی نام دارند. لوگوی ترکیبی نسبت به دو حالت قبل، آپشن های بیشتری برای طراحی در اختیار قرار می دهد.

نکته ی مهم: در طراحی این لوگوی ترکیبی، مشکلی وجود دارد که باید از آن دوری کنیم: از آن جا که در طراحی لوگوی ترکیبی، آپشن های زیادی در اختیار داریم، باید دقت کنیم که اصل سادگی طراحی را فراموش نکنیم. (ببینید: لوگو ترکیبی: خوب یا بد)

مثالی از لوگو ترکیبی به صورت زیر است:

لوگو ترکیبی

 

همین الآن لوگوی خود را سفارش دهید:


سفارش لوگو

آخرین آموزش های فتوشاپ