گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
آموزش های فتوشاپ سایت گرافیشا
ویرایش هنری تصویر
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
سفارش طراحی لوگو
سفارش طراحی سایت
دسته های وب سایت
آموزش طراحی لوگو
برچسب‌ها
آموزش ابزار فتوشاپ cs6 آموزش ابزارها در فتوشاپ آموزش ابزار ها در فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ آموزش ابزار های فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cs6 آموزش ابزارهای فتوشاپ cs6 آموزش فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ cs5 آموزش فیلترهای فتوشاپ cs6 آموزش نرم افزار فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزارهای فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزار های فتوشاپ ابزار فتوشاپ ابزار ها در فتوشاپ ابزارها در فتوشاپ ابزارهای فتوشاپ ابزار های فتوشاپ cs6 ابزارهای فتوشاپ cs6 انواع ابزارهای فتوشاپ انواع ابزار های فتوشاپ انواع فیلترهای فتوشاپ ترفندهای فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ 2015 فتوشاپ مرجع ابزارهای فتوشاپ مرجع ابزار های فتوشاپ معرفی ابزار های فتوشاپ معرفی ابزارهای فتوشاپ نرم افزار فتوشاپ پنل layers پنل layers در فتوشاپ پنل layers فتوشاپ چطور با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چطور با ابزار های فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزار های فتوشاپ کار کنیم کار کردن با ابزار ها در فتوشاپ کار کردن با ابزارها در فتوشاپ کار کردن با ابزار های فتوشاپ کار کردن با ابزارهای فتوشاپ

در این آموزش طراحی لوگو، با نرم افزار های طراحی لوگو که اشخاص و شرکت های بزرگ به طور عمده برای طراحی لوگو از آن ها استفاده می کنند، آشنا می شویم.

کار کردن با افزار هایی مثل illustrator یا فتوشاپ، ممکن است در ابتدا سخت به نظر برسد. اما وقتی که کار کردن با آن ها عادت کنیم، بهترین گزینه ها برای طراحی لوگو هستند و پیاده کردن ایده های ما هستند.

استفاده از این نرم افزار ها به ما اجازه ی پیاده سازی تقریبا هر چیزی که در ذهنمان است را می دهد.

 

قدرتمند ترین نرم افزار های طراحی لوگو

استفاده از نرم افزار illustrator برای طراحی:

ویژگی بسیار عالی این نرم افزار این است که می توانیم هم گرافیک های به صورت وکتوری (vector) و هم گرافیک های به صورت پیکسلی (raster) با آن درست کنیم.

این نرم افزار هم برای ویندوز و هم برای مک موجود است و شامل ویژگی های بسیار جالبی مثل کشیدن هوشمند، ایفکت هایی برای انحراف و … است.

تنها نقص برای استفاده از این نرم افزار، این است که قبل از شروع طراحی با آن، باید مقداری وقت را صرف یادگیری آن کنیم.بررسی نرم افزار های طراحی لوگو 

استفاده از نرم افزار corel draw برای طراحی:

یک نرم افزار بسیار عالی برای طراحی های وکتوری است و سال هاست که در بازار موجود بوده و برای طراحی لوگو، بسیار پر طرفدار است.

محیط این نرم افزار، ظاهری بسیار جالب است که کار کردن با آن و عادت کردن به آن را بسیار راحت تر می کند. کاملا قابل خصوصی سازی است و به کاربر آپشن بسیاری برای کار کردن می دهد.

نرم افزار های طراحی لوگو 

استفاده از نرم افزار laughingbird برای طراحی:

نکته ی جالب درباره ی این نرم افزار، این است که در هنگام طراحی، نکات و ترفند هایی را به ما طراح گوشزد می کند. همچنین منو ها و تم های این نرم افزار، جالب و به راحتی قابل استفاده اند.

نرم افزار های طراحی لوگو 

 

همین الآن لوگوی خود را سفارش دهید:


سفارش لوگو

آخرین آموزش های فتوشاپ