گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
آموزش های فتوشاپ سایت گرافیشا
ویرایش هنری تصویر
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
سفارش طراحی لوگو
سفارش طراحی سایت
دسته های وب سایت
آموزش طراحی لوگو
برچسب‌ها
آموزش ابزار فتوشاپ cs6 آموزش ابزارها در فتوشاپ آموزش ابزار ها در فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ آموزش ابزار های فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cs6 آموزش ابزارهای فتوشاپ cs6 آموزش فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ cs5 آموزش فیلترهای فتوشاپ cs6 آموزش نرم افزار فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزارهای فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزار های فتوشاپ ابزار فتوشاپ ابزار ها در فتوشاپ ابزارها در فتوشاپ ابزارهای فتوشاپ ابزار های فتوشاپ cs6 ابزارهای فتوشاپ cs6 انواع ابزارهای فتوشاپ انواع ابزار های فتوشاپ انواع فیلترهای فتوشاپ ترفندهای فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ 2015 فتوشاپ مرجع ابزارهای فتوشاپ مرجع ابزار های فتوشاپ معرفی ابزار های فتوشاپ معرفی ابزارهای فتوشاپ نرم افزار فتوشاپ پنل layers پنل layers در فتوشاپ پنل layers فتوشاپ چطور با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چطور با ابزار های فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزار های فتوشاپ کار کنیم کار کردن با ابزار ها در فتوشاپ کار کردن با ابزارها در فتوشاپ کار کردن با ابزار های فتوشاپ کار کردن با ابزارهای فتوشاپ

وقتی یک شرکت سال ها از یک لوگو استفاده می شود، برند این شرکت یک نقش مهم و با ارزش را بین شرکت ها ایفا می کند. با در نظر گرفتن این نکته، طراحی دوباره لوگو ، معمولا تنها نیازمند تغییرات بسیار جزیی است تا ظاهر آن دوباره بازسازی شود.

 

بررسی چند طراحی دوباره لوگو موفق

در این بخش، تعدادی طراحی دوباره لوگو که به صورت موفق شکل گرفتند و این طراحی مجدد، در موفقیت این شرکت ها تاثیر گذار بوده است را بررسی می کنیم:

Toys R Us :

طراحی دوباره لوگو موفق

یک ستاره در حرف R قرار داده شده است تا بدین وسیله، یک حرف محکم و ساده تر ساخته شود که جالب تر شده است.

 

MSNBC:

طراحی دوباره لوگو موفق

لوگوی دوباره طراحی شده به صورت msnbc، با وجودی که از حروف اول کلمات تشکیل نشده است (در این صورت، می بایست همانند لوگوی اول با حروف بزرگ نمایش داده می شد) و کمتر تاکید بر کلمات اصلی دارد و حتی از نظر گرامری و نیز نا درست است؛ استفاده از حروف کوچک، باعث خوانا تر شدن آن، دوستانه تر شدن آن شده است.

 

 

Qantas:

طراحی دوباره لوگو موفق

پاهای کانگورو کشیده تر شده اند که نشان دهنده ی قدرت بیشتر است. همچنین دو آن نیز پهن تر و کشیده تر شده است تا تعادل بین رنگ ها در شکل بیشتر رعایت شود. همچنین رنگ لوگو از نارنجی به قرمز تبدیل شده است. البته هر دو رنگ قرمز و نارنجی می توانند تداعی گر شور، جنبش و قدرت باشند، اما رنگ قرمز برای این کار مناسب تر است.

NFL:

طراحی دوباره لوگو موفق

این لوگو باید بر روی بسیار از کالا ها مثل شلوار، کفش و… قرار می گرفت؛ پس کم کردن تعداد ستاره ها و باز کردن این فضا، کار درستی بوده است.

 

همین الآن لوگوی خود را سفارش دهید:


سفارش لوگو

آخرین آموزش های فتوشاپ