با عرض پوزش، در حال حاضر از ارائه خدمات معذوریم.

گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
آموزش های فتوشاپ سایت گرافیشا
ویرایش هنری تصویر
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
سفارش طراحی لوگو
سفارش طراحی سایت
دسته های وب سایت
آموزش طراحی لوگو
برچسب‌ها
آموزش ابزار فتوشاپ cs6 آموزش ابزارها در فتوشاپ آموزش ابزار ها در فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ آموزش ابزار های فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cs6 آموزش ابزارهای فتوشاپ cs6 آموزش فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ cs5 آموزش فیلترهای فتوشاپ cs6 آموزش نرم افزار فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزارهای فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزار های فتوشاپ ابزار فتوشاپ ابزار ها در فتوشاپ ابزارها در فتوشاپ ابزارهای فتوشاپ ابزار های فتوشاپ cs6 ابزارهای فتوشاپ cs6 انواع ابزارهای فتوشاپ انواع ابزار های فتوشاپ انواع فیلترهای فتوشاپ ترفندهای فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ 2015 فتوشاپ مرجع ابزارهای فتوشاپ مرجع ابزار های فتوشاپ معرفی ابزار های فتوشاپ معرفی ابزارهای فتوشاپ نرم افزار فتوشاپ پنل layers پنل layers در فتوشاپ پنل layers فتوشاپ چطور با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چطور با ابزار های فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزار های فتوشاپ کار کنیم کار کردن با ابزار ها در فتوشاپ کار کردن با ابزارها در فتوشاپ کار کردن با ابزار های فتوشاپ کار کردن با ابزارهای فتوشاپ

در این مقاله، نقش رنگ ها در طراحی لوگو را بررسی می کنیم. در دنیای طراحی، میلیون ها رنگ وجود دارد. چشم انسان نیز می تواند میلیون ها رنگ را ببیند و تشخیص دهد. اما گاهی اوقات، انتخاب تنها 2 یا 3 رنگ برای طراحی، کار مشکلی به نظر می رسد. دلیل سختی این انتخاب، این است که انتخاب رنگ مناسب برای طراحی، هم بسیار کار ذهنی و فکری است و هم بسیار علمی است.

برای یک طراح، چالش اصلی، حفظ تعادل بین معیار های مختلف انتخاب رنگ است؛ تا بتواند یک طراحی جذاب و موثر داشته باشد. در چنین مواقعی است که درک اولیه و کلی از نظریه ی رنگ ها می تواند مفید واقع شود.

نظریه ی رنگ ها می تواند کمک کند که کدام رنگ ها به هم می خورند یا به هم نمی خورند. و استفاده از  ترکیب های مختلف در طراحی، چه نتیجه می تواند به دنبال داشته باشد.

بررسی گرداننده ی رنگ ها در طراحی لوگو

اولین قدم برای فهمیدن نقش رنگ ها در طراحی لوگو ، بررسی و درک گرداننده ی رنگ ها است. این گرداننده به صورت زیر است: 3 رنگ اصلی زرد، آبی و قرمز مشخص شده اند و سپس گرداننده به 12 رنگ مختلف تقسیم می شود که باعث می شود بتوانیم به صورت ساده و بصری ارتباط رنگ ها با همدیگر را بفهمیم.

رنگ ها در طراحی لوگو

آموزش های بعدی، شما را با مفهوم رنگ ها، هارمونی رنگ ها و نقش رنگ ها در طراحی لوگو بیشتر آشنا می کند.

منبع: با ترجه و تلخیص از canva.

همین الآن لوگوی خود را سفارش دهید:


سفارش لوگو

آخرین آموزش های فتوشاپ