گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
آموزش های فتوشاپ سایت گرافیشا
ویرایش هنری تصویر
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
سفارش طراحی لوگو
سفارش طراحی سایت
دسته های وب سایت
آموزش طراحی لوگو
برچسب‌ها
آموزش ابزار فتوشاپ cs6 آموزش ابزارها در فتوشاپ آموزش ابزار ها در فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ آموزش ابزار های فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cs6 آموزش ابزارهای فتوشاپ cs6 آموزش فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ cs5 آموزش فیلترهای فتوشاپ cs6 آموزش نرم افزار فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزارهای فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزار های فتوشاپ ابزار فتوشاپ ابزار ها در فتوشاپ ابزارها در فتوشاپ ابزارهای فتوشاپ ابزار های فتوشاپ cs6 ابزارهای فتوشاپ cs6 انواع ابزارهای فتوشاپ انواع ابزار های فتوشاپ انواع فیلترهای فتوشاپ ترفندهای فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ 2015 فتوشاپ مرجع ابزارهای فتوشاپ مرجع ابزار های فتوشاپ معرفی ابزار های فتوشاپ معرفی ابزارهای فتوشاپ نرم افزار فتوشاپ پنل layers پنل layers در فتوشاپ پنل layers فتوشاپ چطور با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چطور با ابزار های فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزار های فتوشاپ کار کنیم کار کردن با ابزار ها در فتوشاپ کار کردن با ابزارها در فتوشاپ کار کردن با ابزار های فتوشاپ کار کردن با ابزارهای فتوشاپ

نمونه ای از انواع لوگو ها که متن را با سمبل ها ترکیب می کند، لوگو ترکیبی نام دارند. لوگو ترکیبی نسبت به دو نوع دیگر لوگو یعنی لوگو متنی و لوگو سمبلی، آپشن های بیشتری برای طراحی در اختیار قرار می دهد.

نکته ی مهم: در طراحی این لوگو ترکیبی، مشکلی وجود دارد که باید از آن دوری کنیم: از آن جا که در طراحی لوگو ترکیبی، آپشن های زیادی در اختیار داریم، باید دقت کنیم که اصل سادگی طراحی را فراموش نکنیم.

 

تعدادی از شرکت ها که از لوگو ترکیبی استفاده کرده اند:

Bipolar:

لوگو ترکیبی شرکت Bipolar، دو حالت غمگینی یا خوش حالی را در بردارد.

لوگو ترکیبی

 

Formula 1:

فضای منفی بعد از F، یک شماره 1 تولید کرده است.

لوگو ترکیبی

Mosleep:

Mosleep، شرکتی تشکیل شده از دکتر هایی است که با مردمی که مشکل خواب دارند، سر و کار دارند. لوگو ترکیبی این شرکت، از یک حرف M و یک تحت خواب تشکیل شده است.

طراحی لوگو ترکیبی

لوگوی Mobil:

یک شرکت ماشین سازی است. خود لوگو معنی خاصی ندارد. اما رنگ های آن دارند. رنگ قرمز، بیانگر قدرت است. و رنگ آبی، بیانگر صداقت و امنیت است.

طراحی لوگو ترکیبی

لوگوی TOYOTA:

3 بیضی که در لوگو ترکیبی Toyota می بینیم، بیانگر 3 قلب اند: قلب مشتری، قلب محصول و قلب پیشرفت در زمینه ی تکنولوژی.

طراحی لوگو ترکیبی

لوگوی pepsi:

لوگوی سمت چپ، لوگوی قدیمی پپسی است و لوگوی سمت راست، لوگوی دوباره ساخته شده ی آن است که 1 میلیون دلار برای آنها هزینه داشت. سازنده ی لوگوی سمت راست، در 27 صفحه توضیح داده است که این لوگو، حالتی از کد Da Vinci است. این لوگو، همچنین بیانگر نظریه ی نسبیت، نظریه ی رنسانس و… است.

طراحی لوگو ترکیبی

لوگوی android:

لوگو ترکیبی اندروید، همانند رباط یا ماشین هوشمندی است که در فرم یک انسان است و تداعی گر گوشی های هوشمند است.

لوگو ترکیبی

لوگوی Xbox:

لوگو ترکیبی شرکت xbox، همانند یک جبعه است که یک علامت x بر روی آن کشیده شده است.

طراحی لوگو ترکیبی

لوگوی mitisubishi:

لوگو، از 3 لوزی تشکیل شده است و ساده و به یاد ماندنی است و تداعی گر دقت و بهتر بودن است. فونت استفاده شده نیز به سمبل استفاده شده می خورد و بیانگر این است که شرکت، شرکت مدرنی است.

طراحی لوگو ترکیبی

لوگوی amazon:

یک فلش از حرف a به حرف z ربط داده می شود که شبیه به یک صورت خندان است و به این معنی است که هدف اصلی شرکت آمازون، این است که مشتری هایش را راضی نگه دارد. و به این معنی است که از حرف a گرفته تا حرف z، این شرکت هر گونه محصولی را برای فروش دارد.

مفهوم لوگو شرکت amazon

 

همین الآن لوگوی خود را سفارش دهید:


سفارش لوگو

 

آخرین آموزش های فتوشاپ