گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
آموزش های فتوشاپ سایت گرافیشا
ویرایش هنری تصویر
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
سفارش طراحی لوگو
سفارش طراحی سایت
دسته های وب سایت
آموزش طراحی لوگو
برچسب‌ها
آموزش ابزار فتوشاپ cs6 آموزش ابزارها در فتوشاپ آموزش ابزار ها در فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ آموزش ابزار های فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cs6 آموزش ابزارهای فتوشاپ cs6 آموزش فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ cs5 آموزش فیلترهای فتوشاپ cs6 آموزش نرم افزار فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزارهای فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزار های فتوشاپ ابزار فتوشاپ ابزار ها در فتوشاپ ابزارها در فتوشاپ ابزارهای فتوشاپ ابزار های فتوشاپ cs6 ابزارهای فتوشاپ cs6 انواع ابزارهای فتوشاپ انواع ابزار های فتوشاپ انواع فیلترهای فتوشاپ ترفندهای فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ 2015 فتوشاپ مرجع ابزارهای فتوشاپ مرجع ابزار های فتوشاپ معرفی ابزار های فتوشاپ معرفی ابزارهای فتوشاپ نرم افزار فتوشاپ پنل layers پنل layers در فتوشاپ پنل layers فتوشاپ چطور با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چطور با ابزار های فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزار های فتوشاپ کار کنیم کار کردن با ابزار ها در فتوشاپ کار کردن با ابزارها در فتوشاپ کار کردن با ابزار های فتوشاپ کار کردن با ابزارهای فتوشاپ

گاهی اوقات نوشتن تنها کار لازم برای ساختن یک لوگوی بسیار جالب است. لوگویی که به این شکل ساخته می شود، لوگو متنی نام دارد.

ساختن یک لوگوی جالب، ساده و به یاد ماندنی، کار بسیار خلاقانه ای است. می توانیم با استفاده از تنها یک کلمه، یا شاید تنها یک حرف یا مخفف چند کلمه یک لوگوی بسیار جالب طراحی کنیم. زیبایی طراحی به این صورت، بستگی به استفاده ی درست از انواع فونت ها دارد.

بیاید در این مقاله فقط خوذمان را به نوشتن (typography) برای ساختن لوگو محدود کنیم. هدف از این کار هم این است که گاهی اوقات فقط بررسی مسئله از ابتدایی ترین چیز ها، می تواند بهترین جواب ها را به دنبال داشته باشد.

 

تعدادی از شرکت ها که از لوگو متنی استفاده کرده اند:

snap kitchen:

لوگو متنی این شرکت، ساده و جالب است. استفاده از شکل چنگال و چاقو، تداعی گر برندی جالب و سر زنده است.

لوگو متنی

 

V&A:

علامت آمپرسنت، به طور زیرکانه ای جای قسمت سمت راست حرف A را پر می کند.

لوگو متنی

make:

لوگو متنی این شرکت، قدرت کم کردن را نشان می دهد. گاهی اوقات، کوتاه کردن قسمتی از یک حرف، می تواند به لوگو معنی تازه ای بدهد.

لوگو متنی

24 Heures du Mans:

در این لوگو از فضای منفی (negative space) برای ساختن عدد 4 استفاده شده است. علاوه بر این، فضای منفی در جای جای لوگو وجود دارد.

لوگو متنی شرکت 24 Heures du Mans

Edge Board:

لوگو، نشان می دهد که شرکت چه کاری می کند.

لوگو متنی

 

Mnml:

استفاده ی جالب و زیرکانه از متن پردازی و فضای منفی. شرکت Mnml، از طراحی minimalist و رنگ های مختلف برای بیان مبحث استفاده می کند.

لوگو متنی

Black:

در لوگو متنی این شرکت، به درستی از فضای منفی و مثبت استفاده شده است.

خود حرف B نمایش داده در شکل، می تواند به تنهایی به عنوان یک لوگوی سمبلی برای شکل در نظر گرفته شود.

لوگو متنی شرکت Black

No Doubt:

تعادلی که در این لوگو وجود دارد، بسیار جالب است.

لوگو متنی

لوگوی FedEx:

اگر با دقت نگاه کنیم، یک فلش بین حرف های E,x می بینیم که بیانگر این است که شرکت، تفکر و رویکردی رو به جلو دارد.

مفهوم لوگو شرکت fedex

Cure Life Products:

استفاده از سمبل +، هم تداعی گر سلامتی و هم تداعی گر بخش خیریه ای شرکت است.

لوگو متنی شرکت Cure Life Products

 

همین الآن لوگوی خود را سفارش دهید:


سفارش لوگو

آخرین آموزش های فتوشاپ