گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
آموزش های فتوشاپ سایت گرافیشا
ویرایش هنری تصویر
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
سفارش طراحی لوگو
سفارش طراحی سایت
دسته های وب سایت
آموزش طراحی لوگو
برچسب‌ها
آموزش ابزار فتوشاپ cs6 آموزش ابزارها در فتوشاپ آموزش ابزار ها در فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ آموزش ابزار های فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cs6 آموزش ابزارهای فتوشاپ cs6 آموزش فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ cs5 آموزش فیلترهای فتوشاپ cs6 آموزش نرم افزار فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزارهای فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزار های فتوشاپ ابزار فتوشاپ ابزار ها در فتوشاپ ابزارها در فتوشاپ ابزارهای فتوشاپ ابزار های فتوشاپ cs6 ابزارهای فتوشاپ cs6 انواع ابزارهای فتوشاپ انواع ابزار های فتوشاپ انواع فیلترهای فتوشاپ ترفندهای فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ 2015 فتوشاپ مرجع ابزارهای فتوشاپ مرجع ابزار های فتوشاپ معرفی ابزار های فتوشاپ معرفی ابزارهای فتوشاپ نرم افزار فتوشاپ پنل layers پنل layers در فتوشاپ پنل layers فتوشاپ چطور با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چطور با ابزار های فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزار های فتوشاپ کار کنیم کار کردن با ابزار ها در فتوشاپ کار کردن با ابزارها در فتوشاپ کار کردن با ابزار های فتوشاپ کار کردن با ابزارهای فتوشاپ

هدف از افزودن paragraph style به فتوشاپ ، عبارت است از: فرض کنیم که یک متن نوشته ایم، سپس رنگ، فونت، اندازه، و ویژگی های دیگری مثل bold بودن و… را بر روی آن اعمال کرده ایم. و حال می خواهیم که تمام این ویژگی ها بر روی یک متن دیگر نیز انجام دهیم. این کار را به راحتی می توانیم با استفاده از paragraph styles ها انجام دهیم.

حال فرض کنیم که شخص دیگری این paragraph style ها را از قبل آماده کرده و می خواهیم که از این متریال آماده در طراحی خودمان استفاهد کنیم. به صورت زیر می توانیم از متریال استفاده کنیم.

برای افزودن paragraph style به فتوشاپ مراحل زیر را طی می کنیم:

  1. فایل paragraph style مورد نظر را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج می کنیم.
  2. حال پنل paragraph styles در فتوشاپ را باز می کنیم. اگر نمایان نیست، کافی از window->paragraph styles را انتخاب کنیم.
  3. بر روی آیکون بالا سمت راست این پنل کلیک کرده و از منوی باز شونده، گزینه ی load paragraph styles را می زنیم. سپس به آدرس بالا رفته و فایل paragraph style مورد نظر را انتخاب می کنیم.
  4. حال می توانیم از مجموعه paragraph style های اضافه شده، استفاده کنیم.

افزودن paragraph style به فتوشاپ

آموزش مقدماتی، پیشرفته و ترفند های فتوشاپ، در گرافیشا.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین آموزش های فتوشاپ