گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
آموزش های فتوشاپ سایت گرافیشا
ویرایش هنری تصویر
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
سفارش طراحی لوگو
سفارش طراحی سایت
دسته های وب سایت
آموزش طراحی لوگو
برچسب‌ها
آموزش ابزار فتوشاپ cs6 آموزش ابزارها در فتوشاپ آموزش ابزار ها در فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ آموزش ابزار های فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cs6 آموزش ابزارهای فتوشاپ cs6 آموزش فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ cs5 آموزش فیلترهای فتوشاپ cs6 آموزش نرم افزار فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزارهای فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزار های فتوشاپ ابزار فتوشاپ ابزار ها در فتوشاپ ابزارها در فتوشاپ ابزارهای فتوشاپ ابزار های فتوشاپ cs6 ابزارهای فتوشاپ cs6 انواع ابزارهای فتوشاپ انواع ابزار های فتوشاپ انواع فیلترهای فتوشاپ ترفندهای فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ 2015 فتوشاپ مرجع ابزارهای فتوشاپ مرجع ابزار های فتوشاپ معرفی ابزار های فتوشاپ معرفی ابزارهای فتوشاپ نرم افزار فتوشاپ پنل layers پنل layers در فتوشاپ پنل layers فتوشاپ چطور با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چطور با ابزار های فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزار های فتوشاپ کار کنیم کار کردن با ابزار ها در فتوشاپ کار کردن با ابزارها در فتوشاپ کار کردن با ابزار های فتوشاپ کار کردن با ابزارهای فتوشاپ

در این آموزش طراحی لوگو، سیر تکامل لوگو شرکت های موفق را بررسی می کنیم. لوگو های شرکت های بزرگ در طول زمان دستخوش دگرگونی و تحولاتی می شوند و گاه با تغییرات جزئی یا کلی همراه هستند که البته این تغییرات لازم و ضروری هستند.

 

سیر تکامل لوگو بعضی شرکت های مشهور را در زیر می بینیم

سیر تکامل لوگو شرکت McDonalds:

بر اساس تحقیق های جدید، لوگوی طلایی McDonalds، بین عموم شناخته شده تر است.

سیر تکامل لوگو شرکتی

سیر تکامل لوگو شرکت Starbucks:

تصویر مشهور موجود بر روی لوگوی starbucks، یک موجود اساطیری یونانی به نام siren است. بر اساس افسانه ها، siren، کشتی ها با آواز خواندن و صدای زیبایش می فریفت تا آن ها به صخره ها برخورد کنند. ظاهرا starbucks، که یک شرکت نوشیدنی است، با این کار می خواسته که مشتری ها را همانند ملوان های کشتی ها، شیفته ی خود کند.

سیر تکامل لوگو

سیر تکامل لوگو شرکت Mercedes:

3 جهت بر روی لوگوی مرسدس، به این خاطر طراحی شد تا این ایده که مرسدس در دریا، خشکی و آسمان بهترین است را رواج دهد.

سیر تکامل لوگوی شرکت ها

سیر تکامل لوگو شرکت Nike:

لوگوی nike در ابتدا با این هدف طراحی شد تا یکی از بال های فرشته ی پیروزی مصر به نام Nike را تداعی کند.

سیر تکامل لوگو ها

سیر تکامل لوگو شرکت Ford:

در سال 1966، henry ford 2، از یک طراح به نام paul rand خواست تا لوگوی ford را تغییر دهد. اما در آخرین لحظات، نظر خود را عوض کرد و لوگو را همان شکل که امروزه ford را با آن می شناسیم، دست نخورده گذاشت.

سیر تکامل لوگو شرکت ها

سیر تکامل لوگو شرکت Firefox:

در اصل firefox، قصد این را داشت که از یک پاندای قرمز رنگ در لوگوی خود استفاده کند. اما طراحان، فکر می کردند که این ایده زیاد با عقل جور در نمی آید، پس لوگو را به شکل امروزی طراحی کردند.

سیر تکامل لوگو

 

 

همین الآن لوگوی خود را سفارش دهید:


سفارش لوگو

آخرین آموزش های فتوشاپ