گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
آموزش های فتوشاپ سایت گرافیشا
ویرایش هنری تصویر
گرافیشا: آموزش و خدمات گرافیکی
سفارش طراحی لوگو
سفارش طراحی سایت
دسته های وب سایت
آموزش طراحی لوگو
برچسب‌ها
آموزش ابزار فتوشاپ cs6 آموزش ابزارها در فتوشاپ آموزش ابزار ها در فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ آموزش ابزار های فتوشاپ آموزش ابزارهای فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cc آموزش ابزار های فتوشاپ cs6 آموزش ابزارهای فتوشاپ cs6 آموزش فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ آموزش فیلترهای فتوشاپ cs5 آموزش فیلترهای فتوشاپ cs6 آموزش نرم افزار فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزارهای فتوشاپ آموزش کار کردن با ابزار های فتوشاپ ابزار فتوشاپ ابزار ها در فتوشاپ ابزارها در فتوشاپ ابزارهای فتوشاپ ابزار های فتوشاپ cs6 ابزارهای فتوشاپ cs6 انواع ابزارهای فتوشاپ انواع ابزار های فتوشاپ انواع فیلترهای فتوشاپ ترفندهای فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ جعبه ابزار فتوشاپ 2015 فتوشاپ مرجع ابزارهای فتوشاپ مرجع ابزار های فتوشاپ معرفی ابزار های فتوشاپ معرفی ابزارهای فتوشاپ نرم افزار فتوشاپ پنل layers پنل layers در فتوشاپ پنل layers فتوشاپ چطور با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چطور با ابزار های فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزارهای فتوشاپ کار کنیم چگونه با ابزار های فتوشاپ کار کنیم کار کردن با ابزار ها در فتوشاپ کار کردن با ابزارها در فتوشاپ کار کردن با ابزار های فتوشاپ کار کردن با ابزارهای فتوشاپ

هر طراح، می تواند مراحل طراحی لوگو ی متفاوتی با دیگر طراحان داشته باشد. اما در حالت کلی، می توان به طور خلاصه، مراحل طراحی لوگو را در 6 مرحله به صورت زیر خلاصه کرد.

بعضی از مراحل طراحی لوگو که در زیر آمده اند، به طور اساسی و از پایه در مقاله های بعدی منتشر شده است که می توانید مورد استفاده قرار دهید.

مراحل طراحی لوگو به صورت زیر اند:

خلاصه طراحی (design brief): مراحل طراحی لوگو

اولین مرحله از مراحل طراحی لوگو ، مرحله ی design brief یا خلاصه ی طراحی است. به این صورت که: یک پرسش نامه طراحی می کنیم و از مشتری می خواهیم که آن را پر کند. در این پرسش نامه باید تمام اطلاعات لازم برای طراحی لوگو شامل سلیقه ی شخصی مشتری و… را در بر داشته باشد.

تحقیق و پژوهش (research):

بر روی خود شرکت، تارخچه آن و رقیب های آن و … پژوهش می کنیم.

منبع (reference):

بر روی طرح های لوگویی که موفق بوده اند، پژوهش می کنیم. تا چیزی یا طرح اولیه ای در ذهنمان شکل گیرد.

رسم شکل های اولیه و تجسم سازی (sketching and conceptualizing):

بر اساس اطلاعاتی که در design brief وجود دارد و اطلاعاتی که از راه تحقیق به دست آورده ایم، سعی می کنیم که طرح اولیه ی لوگو را بسازیم. برای این کار، می توانیم از کاغذ طراحی چهار خانه استفاده کنیم.

انعکاس (reflection):

در بین مراحل طراحی لوگو ، از کار فاصله می گیریم و اندکی به مغزمان استراحت می دهیم و می توانیم در این زمان ها، نظر دیگران را درباره ی طرح بپرسیم.

ارایه به مشتری (presentation):

مرحله ششم و آخرین مرحله از مراحل طراحی لوگو ، ارایه لوگو به مشتری است. به این صورت که: تعدادی یا همه ی لوگو های انتخاب شده را به صورت مناسب به مشتری ارایه می دهیم، نظرات او را درباره ی طرح اولیه به دست می آوریم، دوباره بر روی طرح کار می کنیم و دوباره به مشتری ارایه می دهیم.

همین الآن لوگوی خود را سفارش دهید:


سفارش لوگو

آخرین آموزش های فتوشاپ